13.03.2012 08:32 Jablonec nad Nisou byl dějištěm halového Mistrovství ČR žactva
Seriál mistrovských závodů vyvrcholil tradičně v Jablonci nad Nisou, kde si dal dostaveníčko výkvět české žákovské atletiky. Návrat do Vyškova byl víc než radostný! Na startovní listině nechyběl žák Jakob Gryc ze ZŠ Vyškov, Letní pole. Jeho výsledky: 60 m – Jacob Gryc – 5. místo

Jacob Gryc patřil k širšímu okruhu favoritů. V sítu rozběhu neuvázl (7,49 s.), i meziběh zvládl (7,42 s.), a ve vypjatém finálovém souboji v těsném závodě vybojoval 5. místo!  Náročný program zvládl výborně, obhájil v novém osobním maximu své sprinterské postavení halové sezóny 2012!

150 m – Jacob Gryc – 5. místo

Záludnosti halových závodů se projevily v plné nahotě, 2. dráha v rozběhu nebyla to pravé – nezvládnutá zatáčka v problematické 2. dráze nabízí myšlenky, jaký by byl čas ve výhodnější 3. či 4. dráze. Rozběhový čas 18,56 s. posunul Jacoba do „B“ finále. Ve 4. dráze výsledný čas 18,37 s. byl sice 3. nejrychlejší, bohužel jako vítěz „B“ finále skončil na 5. místě.

Blahopřejeme!!!