24.02.2012 08:01 Okresní přebor košíková
V tomto týdnu se konala okresní kola v košíkové. Ve všech kategoriích jsme skončili na druhém místě a starší děvčata třetí.

K vítězství v turnaji vždy chybělo  pouze  trochu štěstí a někdy možná lepší los. Tyto  výsledky,  vzhledem k tomu že nemáme žádné závodní basketbalisty, jako ostatní školy a příprava probíhala pouze v hodinách TV a Sph,  jsou nad naše očekávání. Možná příště bude více štěstí a  alespoň v jedné kategorii vyhrajeme a postoupíme do krajského kola.
K nejplatnějším hráčům u mladších děvčat  patřili: Sandra Šťastná, Lucia Tutková, Pavlína Sigmundová, Kristýna Hríbiková (všichni 7.A),   Alexandra Vernerová a Nikola Hrůzová  (všechny z  6.A).
U starších žákyň se  nejlépe střílející hráčkou turnaje stala Kateřina Zouharová s 52 body. Výborný výkon podala Klára Fučíková a Gabriela Maková  (všechny z 9.A),  Tereza Poučová z 8.A,  Denisa Jelínková a Tereza Dostálová z 8.B.
U mladších  chlapců to byli:  Nikolas Dzurňák,  Dominik Lauryn,  Jakub Byrtus D. Chujac  (všichni 7.A).
V kategorii starších chlapců  Jakub Leznar, Robin Melko z 8.B a Jaroslav Crhonek s Patrikem Přikrylem z 9.A.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k pěknému umístění.