24.02.2012 15:22 Žáci, učitelé i vedení školy zvou rodiče i ostatní příznivce dne 1. 3. 2012 na Den otevřených dveří. Ukázkové hodiny začínají v 15.00 h.
Veřejnost může navštívit nejen výuku ve třídách, ale i další ukázkové akce. V tělocvičně bude od 15.00 h do 16.50 h probíhat pod vedením trenérů AHA ukázkový trénink žáků I. st., v multimediální učebně bude možno shlédnout prezentaci a ukázku práce žáků z oblasti přírodovědného zaměření, ve třídě 3. A je možné navštívit „Fashion show“ a to od 15.30 h do 16.10 h (příp. od 16.20 h do 16.50 h). V učebně 6. B se bude od 16.20 h šermovat. Na chodbě ve 2. p, střední sekci (u ředitelny), budou moci návštěvníci shlédnout videozáznam z loňské školní akademie. Většina odborných učeben zůstane tento den otevřená. Pokud zde nebude probíhat výuka, bude možné do nich alespoň nahlédnout. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a těšíme se na Vaši návštěvu. Harmonogram dne naleznete níže.

Organizační pokyny pro žáky:

Žákům I. st. začíná výuka v 14.05 h. Zájemci mohou využít ŠD, která bude otevřena od 6.15 h do 14.00 h. Obědy budeme žákům I. st. vydávat od 12.45 h do 13.45 h. Žákům II. st. bude začínat výuka v 13.20 h., na oběd přijdou v době od 12.00 h do 13.00 h.

Harmonogram (rozvrh) dne otevřených dveří pro veřejnost: http://www.zsletnipole.cz/download/1330068255.pdf

Pozvánku můžete nalézt zde: http://www.zsletnipole.cz/download/1329814353.pdf