20.01.2012 15:32 Okresní kolo v ORION FLORBAL CUPU
Dne 13.1. a 17.1. 2012 se konalo okresní kolo starších a mladších žáků (8. a 9. tříd) v ORION FLORBAL CUPU. Obě družstva ze ZŠ Vyškov, Letní pole postupovalo do okresního kolo z prvních míst v okrsku (vítězové).

Turnaj starších žáků byl rozdělen do dvou skupin. V naší  skupině jsme narazili na těžké soupeře (ZŠ Slavkov, Komenského, ZŠ Vyškov, Nádražní 5). Přesto  jsme skupinu vyhráli a čekal nás zápas o první místo v turnaji a možný postup do krajského kola. Po urputném boji, jsme podlehli s Gymnáziem Bučovice (3:4). Postup se rozplynul. Družstvo složené z: Jakuba Leznara (brankář, tř. 8.B), Robina Melka (tř. 8.B), Zdeněka Zabloudila (tř. 8.B), Martina Voborného (tř. 8.A), Dominika Hasaly (tř. 9.B), Martina Staňka (tř. 9.B), Kristiana Dzurňáka (tř. 9.B), Jaroslava Crhonka (tř. 9.A), Zdeněka Vlacha (tř. 9.A), Michala Kressla (tř. 9.A) a Patrika Přikryla(tř. 9.A), bych chtěl velice pochválit a všem hráčům děkuji za skvělou reprezentaci školy!!!
Družstvo mladších žáků bylo předem favoritem po jasných vítězstvích v okrskových kolech mnohdy rozdílem třídy. I v okresním kole se situace v zápasech opakovala a pouze družstvo Rousínova dokázalo s námi držet krok, přesto nemohlo odvrátit porážku.  K nejlepším hráčům týmu patřili N. Dzurňák, M. Zabloudil a D. Chujac, D. Lauryn všichni 7.A a M Hasala 5.A.
Všem hráčům děkuji nejen za vítězství v turnaji a postup do krajského kola ale i vzornou reprezentaci školy.Příští týden v krajském kole jsou šance otevřené a po loňském 3. místě věříme a držíme palce ve vítězství a možný postup do republikového finále.

.