16.01.2012 13:42 Výstavka prací na téma „Jsme rádi ve škole“ v TIC Vyškov.
V době od 16. do 27. ledna 2012 mohou zájemci o dění v naší škole navštívit výstavku prací žáků s názvem „Jsme rádi ve škole“ v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí ve Vyškově. Žáci se tentokrát podívali na školu z pohledu předmětu, či zájmového útvaru, který mají ve škole nejraději. Malovali, měřili a řezali, kreslili, paličkovali, navlékali korálky, překládali do angličtiny a němčiny…V keramickém kroužku vyrobili betlém, se kterým se na výstavce pochlubí.

Proč právě toto téma je motivem výstavky?

Našim cílem je, aby škola byla místem, kam žáci chodí rádi. Místem, kde se potkávají s lidmi, kteří je obohatí a ukáží jim směr, kterým se v životě ubírat, přivedou je k něčemu, co je bude v životě bavit. Je to místo, kde poznávají sami sebe, své možnosti a snaží se je rozvíjet.

Výstavka se žákům povedla, přijďte se podívat a posuďte sami.