04.01.2012 15:00 Vánoční laťka Hády 2011
Ve středu 21.12. se sjelo do haly na ZŠ Horníkova na 17.ročník Vánoční laťky Hády neuvěřitelných 164 závodníků a závodnic, když hned od brzkého rána byly k vidění vynikající výkony. Výprava klubu AHA Vyškov nechyběla na těchto kvalitních skokanských závodech. Barvy klubu reprezentovali i žáci ze ZŠ Vyškov, Letní pole.

V kategorii přípravka – Anísa Filali (tř. 6.B) výkonem 117cm (7. místo celkově) a Žaneta Pevná (tř. 6.B) výkonem 117cm (8. místo celkově). V kategorii mladších žákyň  – Teresa Poučová (tř. 8.A) výkonem 138cm (8.místo celkově), Alexandra Vernerová (tř. 6A) výkonem 128cm (12.místo celkově) a Denisa Vlašínová (tř. 8.A) výkonem 123cm (17. místo celkově). V kategorii mladších žáků – Jakub Byrtus (tř. 7.A) výkonem 128 cm (19. místo celkově, Aleš Sekanina (tř. 6.A) výkonem 128cm (21.místo celkově) a Lukáš Adamec (tř. 6.B) výkonem 128cm (22. místo celkově). Bývalý žák ZŠ Vyškov, Letní pole a reprezentant ČR ve skoku vysokém Tomáš Fišer překonal 184cm a získal cenné druhé místo. Celkově Vánoční laťka Hády opět zaznamenala velké množství osobních rekordů a výborných soubojů.

Všem zúčastněným gratulujeme!!!