19.12.2011 11:45 Okrsková kola ve florbale
V minulém týdnu se konala okrsková kola ve florbale. Chlapci již tradičně přijeli na okrsková kola v silné sestavě a s nejvyššími ambicemi minimálně na postup. Oba týmy, starší i mladší hoši okrsková kola vyhráli

a věříme že i v okresním kole zvítězí a postoupí do krajského kola. U mladších žáků by to bylo již potřetí a  tento tým může při troše štěstí aspirovat na vítězství i v krajském kole. K nejlepším hráčům mladších žáků patřili M. Zabloudil, N. Dzurňák, D. Chujac, (všichni 7.A) a M. Hasala 5.A. U starších žáků byli nejlepší   Z. Zabloudil, J. Leznar (oba  8.B) a D. Hasala,a M. Staněk (9.B).
Vítězům gratulujeme a držíme palce v dalších kolech.
Naše děvčata podala také snaživý výkon, ale bohužel na nejlepší družstva to nestačilo. Přesto i jim patří poděkování.