29.11.2011 10:41 Plavecký štafetový závod na 5 x 50m
Dne 25.11.2011 se uskutečnil v areálu Aguaparku plavecký štafetový závod na 5 x 50m. Do závodů bylo přihlášeno dvanáct základních škol. Naší štafetě byla přiřazena rozplavba číslo tři. Pro postup do dalších plaveckých bojů (finále) bylo nutné doplavat v rozplavbě nejhůře na druhém místě. Povedlo se! Ve finále se utkalo šest nejlepších štafet s naším zastoupením. Po statečném a nervy drásajícím finálovém výkonu štafeta obsadila nádherné čtvrté místo.

Družstvo bylo složeno z těchto žáků: Tomáš Ryba (tř. 9. A – kapitán štafety), Jakub Leznar (tř. 8. B), Radek Plhal (tř. 7. A), Martin Bubeník (tř. 6. A), Nikola Hrůzová (tř. 6. B) a náhradníka Nikolase Dzurňáka (tř. 7. A). Odměnou všem závodníkům byla možnost využití všech atrakcí Aguaparku.

Všem zúčastněním gratulujeme!!!