13.10.2011 14:12 Školní kolo ve stolním tenise
Dne 12.10 se uskutečnil 2. ročník přeboru školy ve stolním tenise.

Dne 12.10 se uskutečnil 2. ročník přeboru školy ve stolním tenise. Do soutěže se přihlásilo 30 žáků a úroveň většiny zápasů byla vysoká. Los byl pro některé žáky neúprosný a postavil jim do cesty silné soupeře, kteří byli nad jejich sílu.  Možná v příštím ročníku budou mít větší štěstí při losování.  Sítem vyřazovacích zápasů se až do semifinále dostali T. Ryba, M. Kressl,   M. Voborný  a R. Melko. Nakonec zaslouženě vyhrál   1. místo  M. Kressl (9.A),  2. místo T. Ryba   (9.A.)  a 3. místo  M. Voborný  (8.A)

Všem gratulujeme a doufáme, že nás budou dobře reprezentovat na okresním přeboru.