12.10.2011 14:14 Malečkův memoriál patřil hlavně dětem!
Napětí pořadatelů z obav o počasí vystřídalo uspokojení nejen nad tím, že déšť se nekonal, ale také nad skutečností, že děti s rodiči v chladném počasí nezůstali doma, ale našli si cestu na stadion Za parkem. Snad nelitovali! Tratě pro nejmenší byly vyzdobeny molitanovými překážkami, se kterými se nejmenší závodníci vypořádali s úspěchem, odměnou jim byly pěkné věcné ceny. K vidění byla celá plejáda překážkářských tratí, závěr patřil závodům na 200 m př., kterou s oblibou běhával Antonín Maleček před tragickou událostí. Vítězové jednotlivých kategorií ze ZŠ Vyškov, Letní pole:

1. místo Anísa Filali (tř. 6.B), 3. místo Žaneta Pevná (tř. 6.A), 4. místo Lucie Londinová (tř. 4.A), 5. místo Lucie Fleková (tř. 6.B), 2 místo Michaela Gregušová a 4. místo Pavel Jelínek (tř. 5.B)  – všichni běželi 40 yardů. Na 60m trati doběhl Lukáš Adamec (tř. 6.B) na 5. místě. Vložený závod ve skoku vysokém: Žaneta Pevná (tř. 6.A) – 2.místo (výkonem 115cm), Anísa Filali (tř. 6.B) – 3.místo (výkonem 100cm) a Lukáš Adamec (tř. 6.B) – 5. místo (výkonem 120cm).

Za skvělé výkony blahopřejeme!!!