11.10.2011 07:48 Přespolní běh
Dne 6. 10. 2011 se na stadionu Za parkem uskutečnilo okresní kolo v Přespolním běhu. Velice těžký, vytrvalostní závod, kde všichni závodníci bojují nejen se svými soupeři, ale i s vlastní vůlí. Družstva mohla být složena ze šesti závodníků, ale pouze čtyři nejrychlejší se počítali do celkového pořadí.

Naše škola vyslala do bojů o vavříny tato družstva: Mladší žákyně (6. a 7. ročník) - Elišku Pazderovou (tř. 6. A), Žanetu Pevnou (tř. 6. A), Nikolu Hrůzovou (tř. 6. B), Anísu Filali (tř. 6. B), Vendulu Vodákovou (tř. 7. A) a Kristýnu Hríbikovou, které se umístily na osmém místě v okresu. Mladší žáci (6. a 7. ročník) – Aleše Sekaninu (tř. 6. A), Milana Nohela (tř. 7. A), Dominika Lauryna (tř. 7. A), Matěje Zabloudila (tř. 7. A) a Jakuba Byrtuse, kteří obsadili sedmé místo v okresu. Starší žákyně (8. a 9. ročník) – Janu Vincourkovou (tř. 8. A), Teresu Poučovou (tř. 8. A), Lucii Kupčíkovou (tř. 8. A) a Elišku Trněnou (tř. 9. A), které doběhly celkově desáté. Družstvo starších žáků (8. a 9. ročník) -  Jakuba Nociara (tř. 8. A), Jana Fellinghauera (tř. 9. A), Zdeňka Vlacha (tř. 9. A), Jaroslava Crhonka (tř. 9. A) a Dominika Hasalu (tř. 9. B), kteří obsadili krásné páté místo v okresu.

Všem zúčastněným blahopřejeme!!!