27.09.2011 10:59 Mladší žákyně AHA Vyškov ze Znojma s bronzem
Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladšího žactva se odehrálo ve Znojmě. Družstva mladších žákyň a mladších žáků AHA Vyškov bojovala o každý bodík, přičemž obhajoba loňského titulu u kluků se nekonala (5. místo), ale početná vyškovská výprava s prázdnou nedojela - děvčata nakonec mají bronzovou medaili, což je potěšující! Blahopřání tedy patří tentokrát dívkám, kluci mají inspiraci k dalšímu tréninku! Mladší žáci ze ZŠ Vyškov Letní pole, kteří byli základním stavebním kamenem družstva AHA Vyškov:

Mladší žákyně: Martina Benešová (tř. 7.A), Nikola Hrůzová (tř. 6.B), Lucie Kupčíková (tř. 8.A), Sandra Šťastná (tř. 7.A), Denisa Vlašínová (tř. 8.A), Alexandra Vernerová (tř. 6.B), Žaneta Pevná (tř. 6.A), Lucia Tutková (tř. 7.A), Nikol Rothkögelová (tř. 7.A), Jitka Michálková (tř. 8.B) a Vendula Vodáková (tř. 7.A).

Mladší žáci: Filip Okáč (tř. 7.A), Pavel Boček (tř. 6.B), Nikolas Dzurňák (tř. 7.A), Matěj Pouč (tř.5.B), Lukáš Adamec (tř. 6.B),  Radek Plhal (tř. 7.A), Aleš Sekanina (tř. 6.A), David Chujac (tř. 7.A), Ondřej Šášek (tř. 7.A), Ondřej Jabůrek (tř. 8.A) a David Navrátil (tř. 5.B).
Celkové pořadí  ml. žákyně:
1. JAC Brno 203 bodů
2. AK Hodonín 135,5 bodu