18.04.2011 09:27 Okresní kola volejbal
V minulém týdnu ve dnech 13.4.a 15.4. 2011 se uskutečnila na naší základní škole okresní kola v odbíjené starších děvčat a chlapců.

Do obou kategorií  se přihlásilo shodně osm základních škol. Vylosovaná skupina byla pro děvčata dobře hratelná. Po rozpačitém prvním zápase se děvčata solidně rozehrála a přehrávala nejednoho soupeře. Jediná prohra ve skupině nám zajistila boj o třetí a čtvrtou příčku. Děvčata sice bojovala, ale soupeř měl v koncovce více štěstí  (ZŠ Slavkov, Tyršova). Přesto čtvrté místo je krásný výsledek. K nejlepším hráčkám patřila Monika a Jitka Michálková.
Dne 15.4. 2011 se konalo okresní kolo v odbíjené starších žáků rovněž na domácí půdě.  Kluci si vedli skvěle a vyhráli celou skupinu bez ztráty setu. Po vítězném tažení a vyhrané skupině nás čekal boj o první a druhé místo v okresním kole. Po tuhém a dlouhém boji jsme podlehli soupeři (ZŠ Otnice). Musím všechny hrající kluky pochválit a pogratulovat ke krásnému druhému místu. Nejlepší výkon podali hráči  Z. Škrob a J. Pantůček.