22.03.2011 09:24 Tomáš Fišer veze bronz z Mistrovství ČR!
Výprava nejlepších mladých vyškovských atletů bojovala na domácím halovém šampionátu v Jablonci nad Nisou. Úsilí všech korunoval fantastickým úspěchem TOMÁŠ FIŠER. Dvoudenní mistrovské klání mladých atletů mělo bezesporu vynikající kvalitu, prosadit se znamená odvést výkon na hranici osobního maxima, nebo nejlépe je překonat!

Den první, pátek 11.3.2011
Hladká cesta, perfektní ubytování, trochu problémy s večeří. Podařilo se však to nejdůležitější - ošahat si prostředí jablonecké CORNY Arény, již tradičního místa bitev domácí žákovské atletické špičky o domácí halové tituly.
Den druhý, sobota 12.3.2011
Zpívaná národní hymna byla součástí zahájení Mistrovství ČR žactva.
60 m - 2. rozběh
4. místo - Jacob Gryc 7,63 s. (osobní rekord), postup do meziběhů!
60 m - meziběh 1
7. místo - Jacob Gryc 7,70 s. nestačilo na postup do finále, tzn. celkově
Jacob Gryc - 14. místo  60 m
Denisa Hubáčková - 9. místo, skok o tyči - 2,40 m, tajná přání se nenaplnila, nicméně výkon na hranici osobáku a výsledné umístění mají svoji hodnotu!
Den třetí, neděle 13.3.2011
Kateřina Zouharová - 6. místo, vrh koulí 11,33 m, zlepšení osobního maxima více jak o metr (!), krásné umístění - jen Katka (a její trenér Toník Zabloudil) vědí, ostatní tuší, kde jsou Katčiny možnosti...
Jacob Gryc - 10. místo, 150 m 18,90 s., osobní maximum odolalo, postup do finále utekl o dvě místa. "Vlčáků" hodně, Jacob je ročník nar. 1997...
Tomáš Fišer - 3. místo, skok vysoký 1,82 m, Tomáš se zapsal do historie vyškovské atletiky! Po více jak dvou desetiletích půstu přivezl do Vyškova žákovskou medaili!!! Nešlo to vůbec lehce, završení fantastické halové sezóny bylo pro svěřence Jirky Kaldy z říše snů, pro vyškovskou výpravu zážitkem a pro klub velkou odměnou a zadostiučiněním! Tomáši, BLAHOPŘEJEME!
Štafeta  žákyně - 19. místo (Eva Šenková, Pavlína Poláčková a Denisa Hubáčková), 3x300 m 2:24,15 min., neuvěřitelné množství 22 štafet děvčat a asi momentální maximum vyškovaček je realitou. Je co zlepšovat, nicméně děvčata odvedla kvalitní výkon!
Štafeta žáci - 8. místo (Jacob Gryc, Pavel Dolejš a Tomáš Fišer), 3x300 m 2:07,39 min., klubové halové maximum bylo hezkou tečkou vystoupení atletů AHA Vyškov.

Všem závodníkům gratulujeme!!!!!