24.02.2011 14:25 OKRESNÍ KOLO V BASKETBALU
Dne 23.2. a 24.2. 2011 se uskutečnilo na ZŠ Tyršova okresní kolo v basketbalu starších děvčat a chlapců.

Do turnaje v kategorii starších děvčat se přihlásilo sedm základních škol včetně té naší. Skvělá atmosféra popoháněla všechna děvčata k obdivuhodným výkonům.
Družstvo složeno z Patricie Králíčkové tř. 9.A, Dominiky Šmerdové tř. 9.A,  Anny Raušerové tř. 9.B, Anety Suchomelové tř. 9.B, Denisy Hubáčkové tř. 9.B, Gabriely Makové tř. 8.A, Kateřiny Zouharové tř. 8.A a Veroniky Höferové tř. 8.A bojovalo ze všech sil. Vylosovaná skupina byla složena ze ZŠ Rousínov, ZŠ Tyršova, Gymnázium Bučovice. Jen jediná porážka s domácím družstvem nás odsunula na krásnou bronzovou příčku.

Jaště lepšího umístění dosáhli starší chlapci, kteří skončili celkově na druhém místě z deseti přihlášených týmů. Jen těsná prohra ve finále   opětovně s domácím týmem nás odsunula na celkové 2. místo.  K nejlepším hráčům patřili P. Lukášek, V. Daniel, R. Okáč  všichni 9.B, J. Pantůček 9.A  a  J. Crhonek 8.A.
Holky a chlapci gratulujeme vám!!!