10.02.2011 08:34 V Bratislavě na plný výkon, vezeme medaile i osobní rekordy!
Bratislavská hala Elán byla dějištěm Mistrovství Moravy a Slezska, v litých bojích o medaile jsme se neztratili. Nebylo jednoduché uspět v konkurenci závodníků špičkových oddílů Moravy a Slezska. Komplikované přípravy, složitá organizace dopravy, chřipková onemocnění - to byly "překážky" ještě před vlastním prestižním měřením sil ve slovenské metropoli na Dunaji. Celkem 16 vyškovských závodníků se prezentovalo na startu, zisk 8 medailí je potěšující a odměnou za velké úsilí, které bylo ze strany všech zainteresovaných do akce vloženo. Skvěle si vedli žáci ze ZŠ Vyškov Letní pole, hájící barvy atletického klubu AHA Vyškov.

2. místo - tyč - 2,23 m (osobní rekord)
Denisa Hubáčková - bronzová v tyčce
2. místo - tyč - 2,23 m
Jacob Gryc - bronzový na 300-ce
3. místo - 300 m - 40,56 s.

I další závodníci odevzdali své maximum, bohužel medailového završení jsme se nedočkali. Nevadí, snad příště!
Tomáš Fišer - 300 m 41,43 s. (5. místo, osobní rekord); 150 m 19,22 s. (7. místo, osobní rekord)
Jacob Gryc - 150 m 18,75 s. (5. místo)
Pavel Dolejš - 300 m 44,47 s.; 150 m 20,63 s.
Tereza Dostálová - 53,03s.
Dominik Hasala - 800 m 2:43,46 min. (osobní rekord)
Denisa Hubáčková - 800 m 2:54,09
       Další pokračování moravskoslezských mistrovských klání je ve vítkovickém tunelu v sobotu 19. února 2011 - na řadu by měli přijít výškaři, sprinteři, překážkáři a dálkaři v kategoriích žactva.