13.01.2011 14:12 Výsledky Velké ceny ZŠ Vyškov, Letní pole ve skoku vysokém
Dne 12.1. 2011 proběhla Velká cena ZŠ Vyškov, Letní pole ve skoku vysokém. Tradiční, každoroční závod, ve kterém bojují nejlepší výškaři a výškařky o nadvládu ve vzdušném prostoru nad laťkou. Závody měly skvělou atmosféru, která burcovala všechny soutěžící k maximálním výkonům. Závody byly rozděleny na dvě kategorie podle tříd. Mladší kategorie žáci/žákyně (6. tř. – 7. tř.) a starší kategorie žáci/žákyně ( 8 tř. – 9. tř.). Jak to vše dopadlo a kdo vyhrál?

V kategorii mladších žákyň zvítězila Teresa Poučová ze tř. 7.A (výkonem - 135cm), druhé místo obsadila Tereza Dostálová ze tř. 7.B (výkonem – 135 cm), ale jen horší pokusy rozhodly o druhém místě a třetí místo patří Denise Vlašínové ze tř. 7.A (výkonem - 130cm).

V kategorii mladších žáků zvítězil Jakub Leznar ze tř. 7.B (výkonem - 145cm), krásné druhé místo vybojoval David Istenčin ze tř. 7.B  (výkonem - 135cm) před Petrem Muzikanten ze tř. 7.A, který měl jen horší pokusy, ale stejný výkon, jako David.

V kategorii starších žákyň zvítězila Denisa Hubáčková ze tř. 9.B (výkonem - 130cm), druhé místo získala Eliška Trněná ze tř. 8.A (výkonem – 125cm) a třetí místo obsadilo duo závodnic.  Patricie Králíčková ze tř. 9.A  a Veronika Höferová ze tř. 8.A, které měly na chlup stejné pokusy i výkony (120cm).

V kategorii starších žáků zvítězil, nejlepší a nejslavnější výškař v historii školy Tomáš Fišer ze tř. 9.B  (výkonem - 170cm), druhé místo po právu patří Jaroslavu Crhonkovi ze tř. 8.A (výkonem – 155cm) a třetí místo získal Josef Beneda ze tř. 9.A (výkonem 150cm).

Velikou pochvalu a uznání získávají všichni zúčastnění soutěžící hlavně z řad pátých a šestých ročníků.