24.09.2008 14:35 Atletický mítink Vyškov 2008
Dne 20.9. 2008 proběhl ve Vyškově atletický mítink. Za sychravého a atleticky ne příliš vhodného počasí se blýskli několika skvělými výkony žáci ze ZŠ Vyškov, Letní pole. Nejúspěšnější disciplínou pro tyto žáky byl vrh koulí, kdy v kategorii mladších žáků zvítězil Pavel Lukášek ze 7.B výkonem 9,94 cm a v kategorii žáků zvítězil Jan Müller z 9.B výkonem 11,08 cm.

Druhé místo ve vrhu koulí v kategorii žáků obsadil Jan Smutný z 8.B výkonem 6,87 cm a třetí místo v kategorii žákyň obsadila Sára Slezáčková z 8.A výkonem 6,42 cm. Sára bodovala i ve skoku do dálky, kdy výkonem 3,43 cm obsadila druhé místo. V běhu na 800 m v kategorii mladších žákyň obsadila Eliška Trněná ze 6.A třetí místo a také si špatně nevedl Václav Machálek, který na trati jedné anglické míle (1610 m) obsadil skvělé druhé místo. Všem blahopřejeme!!!!!!