07.10.2010 11:13 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva
Dne 3.10. 2010 se v Hodoníně konalo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva. Klub AK AHA Vyškov měl zastoupení v podobě družstva mladších žáků. Skvěle si vedli žáci ze ZŠ Vyškov, Letní pole, kteří tvoří nedílnou součást družstva.

Jacob Gryc (tř. 7.A), vyhrál jak trať 150m (18,88s), tak i 300m (41,91s). Na výbornou zabojoval nováček Marek Hasala (tř.8.B), který na trati 1500m získal 8.místo (5:45:10min). Za pochvalu stojí výkony Jakuba Nociara (tř.7.A), Martina Voborného (tř.7.A) a Petra Muzikanta (tř.7.A). Velice dobře si závodili mladí vrhači. Páté místo ve vrhu koulí pro Libora Přikryla (tř. 8.B, výkonem 9,60m) a šesté místo pro Tomáše Rybu (tř. 8.A, výkonem 9,25m) je pro oba velikou motivací do dalších tréninků. Tomáš Ryba se i velice solidně předvedl v hodu kriketovým míčkem, kdy výkonem 48,21m získal sedmé místo.

Po celkovém součtu bodů družstvo mladších žáků vybojovalo třetí místo na Mistrovství  Moravy a Slezska.

Kluci moc Vám všem gratulujeme!!!