30.09.2010 09:00 V Šumperku mladí atleti nezklamali
Dlouhá cesta, kterou oba kolektivy žákyň a žáků ušly soutěžemi družstev byla završena na Semifinále Mistrovství ČR družstev v Šumperku.

Družstvo žákyň střádalo bodík k bodíku, vydatnou měrou k celkovému zisku bodů přispěla skvělá Denisa Hubáčková (tř. 9.B), která startovala v tyči a získala pro družstvo šest bodů  za 5. Místo (2,40 m). Denisa Hubáčková byla i 7. v běhu na 800 m. Cenné body získala Patricie Králíčková (tř. 9.A) na překážkových tratích (100 m př. 18,96 s. a 200 m př. 38,32 s.). V hodu kladivem bodovala Michaela Jakubčíková.
Pavel Lukášek (tř. 9.B) potvrdil svoji vynikající formu posledních dnů, vrhy za 14 m se staly příjemnou skutečností, tentokrát výkon 14,25 m stačilo na vynikající 2. místo. Přidal se i po zranění navrátivší se Tomáš Fišer (tř. 9.B). Pouze horší úspěšnost pokusů jej odsunula na třetí místo mezi výškaři, výkonem 1,77 m si vyrovnal osobní rekord.
Dramatickou podívanou připravila štafeta 3 x 300 m, v sestavě Martin Dušek, Pavel Dolejš (tř. 9.B) a Jan Burian bojovala do posledního metru o vítězství, bohužel zbylo vynikající 2. místo!
Přidali se i další borci, kteří přidávali další dobré bodíky - Marek Chalabala (tř. 9.A), Kryštof Čala (tř. 9.B) či Radek Okáč (tř. 9.B).

Obě družstva zaslouží poděkování za krásnou sezónu, kterou sobě, trenérům a všem příznivcům připravili. Historické umístění je všem hezkou odměnou.