28.10.2020 11:27 Aktuální informace k provozu školy

Od 14. 10. 2020 jsou základní školy v ČR uzavřeny z důvodu pandemie onemocnění Covid-19.

V současné době zatím nemáme informaci o tom, kdy se ZŠ opět otevře. Dle informace z médií ze dne 27. 10. 2020 je zřejmé, že se od pondělí 2. 11. 2020 pravděpodobně neotevře ani první stupeň základní školy. Z uvedeného důvodu bude tedy pokračovat distanční vzdělávání tak, jak bylo nastaveno.

Mateřská škola je otevřena beze změn a větších omezení.

Od 1. 9. 2020 jsme naopak prodloužili provozní dobu MŠ, abychom vyšli vstříc rodičům, kteří jsou zaměstnáni do pozdějších odpoledních hodin.

I přes složitou stávající situaci a aktuálně nižší počty přítomných dětí se snažíme zachovat provoz ve všech třech třídách MŠ, a to z toho důvodu, aby se děti jednotlivých tříd co nejméně potkávaly. (Případná omezení při nepřítomnosti většího množství pedagogů jsou s rodiči řešena individuálně.)

Dočasně zrušeny byly tradiční akce MŠ, při kterých docházelo k většímu shromažďování osob (rodičů, hostů, ...) v budově školy.

Děti v MŠ nemusí požívat roušky. Učitelkám bylo použití roušek doporučeno. Osoby doprovázející děti do MŠ roušky používat musí. Děti vykazující známky infekčního onemocnění nemohou MŠ navštěvovat.

.