09.10.2020 13:57 Střídavá výuka jednotlivých tříd 2. stupně
Na základě usnesení vlády ČR ze dne 8.10.2020 se od 12. do 23.10.2020 zavádí pro žáky 2. st. ZŠ střídavá výuka po třídách. Třídy budou školu navštěvovat takto:

12. - 16. října

19. – 23. října

Výuka ve škole

Výuka distančně

Výuka ve škole

Výuka distančně

VI. A, VI. B

VII. A,  VII. B

VIII. A

IX. A

Rozvrhy distanční výuky zašlou žákům třídní učitelé v nejbližších dnech. Dále je žáci uvidí po zaplánování v MS Teams. On-line výuka přes MS Teams bude probíhat cca 2-3 h denně (naukové předměty). Na ostatní vyučovací hodiny dle rozvrhu budou mít žáci zadánu práci, úkoly, …. Tyto úkoly budou žáci, dle pokynů vyučujícího, buď odesílat učiteli ve stanoveném termínu, případně úkoly budou kontrolovány v týdnu výuky ve škole. Vždy žák musí postupovat podle pokynů, které obdrží od vyučujícího.

Neúčast žáka na distančním vzdělávání (např. z důvodu nemoci, která žákovi brání se vzdělávat) omlouvá zákonný zástupce třídnímu učiteli prostřednictvím školního informačního systému.

.