27.08.2020 14:36 Informace pro rodiče žáků 1. ročníku

Vážení rodiče,

Přiblížil se začátek školního roku, proto nám dovolte Vás informovat o průběhu prvního školního dne, který se uskuteční v úterý 1.9. od 8,00h.
Z důvodu koronavirových opatření jsme zvažovali, jak zahájení školního roku přistoupit, nekumulovat velké množství osob v jedné třídě a přitom Vás i Vaše děti nepřipravit o společný první den ve škole. Rozhodli jsme se, že letošní zahájení bude v netradičním pojetí na školní zahradě (v případě deště v tělocvičnách školy), kde se s dětmi společně přivítáme, povíme si několik organizačních informací a seznámíte se i s paní družinářkou, která Vám sdělí veškeré informace o chodu školní družiny. Poté bychom se ve skupinkách střídavě přesunuli do kmenových tříd, kde si s dětmi budete mít možnost si krátce prohlédnout učebnu, vyzvednout školní pomůcky a uložit tělocvik a výtvarné pomůcky v kufříku do svých přihrádek (žádáme Vás tedy o přinesení všech zakoupených pomůcek, jejichž seznam jste obdrželi v červnu).
Z hygienických důvodů prosíme o doprovod žáka pouze zákonnými zástupci, kteří musí při pohybu v areálu školy použít roušku. V areálu školy dodržujte odstupy cca 2 m. Vstup osobám vykazujícím příznaky virového onemocnění není povolen.

Prosím, sledujte důsledně Vaše emaily pro případ změny.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání

Mgr. Svatava Šebestová a Mgr. Kateřina Weissenborn, třídní učitelky 1. tříd