29.06.2020 13:18 Poděkování

Vážení rodiče, vážení učitelé.

Končí školní rok, který byl v posledních měsících velmi poznamenán uzavřením škol a následným omezeným chodem škol z důvodu epidemie nového koronaviru způsobující onemocnění Covid-19.

Naprosté většině z Vás rodičů velmi děkuji za to, jak jste situaci zvládli. Ze dne na den se z vás stali domácí učitelé. Vedle všech svých pracovních povinností jste ve složité době dohlíželi na domácí přípravu svých dětí, vysvětlovali, komunikovali s učiteli, nastavili jinak svůj domácí režim. Vaše pomoc a spolupráce byla pro školu velice důležitá. Prohloubila se komunikace mezi rodiči a učiteli a pevně věřím, že bude i nadále pokračovat.

Velké poděkování patří také učitelům. I oni se museli velmi rychle přeorientovat na zcela jiný styl výuky, nový způsob komunikace se žáky, rodiči i mezi sebou navzájem. V mnoha případech uplynulé měsíce byly i o hledání nových cest, způsobů, metod, ....

Byly to měsíce náročné. Pro Vás rodiče, učitele i drtivou většinu žáků.

Děkuji rovněž za všechny projevy podpory, které se nám od Vás dostaly. Všechny byly pro mě i pro kolegy významnou morální oporou.

Nový školní rok začne v úterý 1. září 2020 a já se už těším na setkání se všemi žáky ZŠ a dětmi MŠ ve škole a při pravidelné výuce. Věřím, že příští školní rok bude klidnější, že jej žáci stráví „v lavicích“ a učitelé „u tabulí“.

Přeji Vám také klidné prázdniny pro děti a pro Vás, rodiče i učitele, letos velmi zaslouženou dovolenou.

Mějte se "bezkoronavirově"

Mgr. Jiří Sochor, ředitel školy