06.05.2020 17:56 Informace o znovuotevření MŠ

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat, že na základě usnesení mimořádné schůze Rady města Vyškova konané dne 6. 5 .2020 dojde od 25. května 2020 k omezenému zahájení provozu naší MŠ.

Dle usnesení Rady města bude provoz zajištěn tak, že děti budou pracovat ve skupinách do 15 dětí, a to podle § 3, odst. 2 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, neboť organizační příčiny po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení k prevenci šíření onemocnění COVID-19 znemožňují řádné poskytování předškolního vzdělávání.

V naší MŠ budou pracovat celkem 3 takto vytvořené skupiny.

Pro případ, že bude zájem rodičů o umístění dětí vyšší, než jsme schopni v režimu omezeného provozu zabezpečit, budou na základě rozhodnutí zřizovatele o schválení omezeného provozu, stanovena kritéria pro umístění dětí, neboť organizační příčiny po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení k prevenci šíření onemocnění COVID-19 znemožňují řádné poskytování předškolního vzdělávání.

Hlavní zásady omezeného provozu budou a kritéria zveřejněny.

.