22.03.2020 16:23 Zápis do 1. ročníku (předběžné info)
Vážení rodiče, za pár dní jste plánovali, že přijdete s dětmi k nám do školy k zápisu do 1. třídy. S ohledem na stávající mimořádnou situaci ale vydalo MŠMT opatření, na jehož základě dojde v letošním roce v zápisech do 1. tříd ke změnám. V současné době víme, že se zápisy uskuteční v průběhu dubna 2020 a bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Výhodou pro Vás bude skutečnost, že budete mít více možností, jak žádost o přijetí svého dítěte do školy doručit. Výhodné pro Vás bude i to, že bude možné žádosti do školy dodat v rámci delšího období.

O možných způsobech doručení žádostí o přijetí a o termínech Vás budeme včas informovat. Taktéž na našem webu uveřejníme tiskopis žádosti o přijetí. Sledujte tedy, prosím, webové stránky naší školy.
Věřím, že Vám letošní způsob zápisu nezpůsobí komplikace, ale naopak situaci usnadní.

.