11.03.2020 11:57 Informace k zadávání úkolů žákům v době uzavření školy

Žáci některých tříd obdrželi úkoly již včera, případně dnes. Plošné zadávání úkolů všem žákům předpokládáme od pondělí 16. 3. 2020.
Úkoly žákům budou pravděpodobně zadávány prostřednictvím školního informačního systému, případně e-mailem přes rodiče (e-mailem pouze úkoly, které nebude možno zadat přes šk. inf. systém, např. z důvodu množství příloh a úkoly u nejmladších žáků). Přístupové údaje do školního informačního systému obdrželi žáci od 3. ročníku a všichni rodiče.
Další informace k zadávání úkolů, případně k celé problematice týkající se přerušení školy budeme průběžně zveřejňovat.