30.01.2020 12:29 Technohrátky na SOŠ a SOU Sochorova Vyškov
Dne 22.1.2020 se žáci 9. ročníků zúčastnili programu Technohrátky na SOŠ a SOU Sochorova Vyškov. Šlo o to, aby si žáci na vlastní kůži vyzkoušeli tamější nabízené obory, jako je instalatér, elektrikář, agropodnikatel nebo obráběč kovů.

Naši deváťáci se zapojili do různých činností například spojovat trubky zinkem nebo programovat v PC. Nejoblíbenější činnost však byla jízda traktorem a vyřezávání klíčenek pomocí laseru.
Žáci si díky této akci rozšířili své obzory v nabízených oborech středních škol. Akce se jim líbila a odnesli si i zajímavé ceny za aktivitu.