24.01.2020 08:07 KRAJSKÉ KOLO FLORBALU DÍVEK 3.-5. ROČ.
Ve čtvrtek 23.1.2020 se naše děvčata zúčastnila krajského kola ve florbalu. Hrálo se ve sportovní hale Tatranu Bohunice v Brně. Celkem se soutěže zúčastnilo devět týmů, které hrály ve dvou skupinách. Naše holky své dva první zápasy bohužel prohrály, ale ve třetím utkání porazily soupeřky 4:1.

V posledním zápase hrály velice dobře, držely remízu 2:2, avšak v závěru utkání dostaly rychlé dva góly a bylo rozhodnuto. Tím se nám uzavřel postup mezi nejlepší čtyři týmy turnaje. Přesto zaslouží naše kočky velkou pochvalu za nesmírnou bojovnost a nasazení. Velkou podporu jsme měli také v publiku, kde nás podporovali skvělí rodiče, kteří s námi na turnaj vycestovali.
Děvčata si přivezla krásný pohár a diplom. Také všechny ještě obdržely i věcnou cenu.
Reprezentovali nás: N. Adamcová a A. Krajčíková ze třídy 3.A, B. Butulová, S. Červíková, N. L. Čuprová, T. Krejčí, S. Menoušková a V. Vašinová ze třídy 4.A, J. Trefilíková ze třídy 5.A a D. Houserová ze třídy 5.B.
Blahopřejeme!