24.01.2020 08:08 Zápis do 3. třídy MŠ

Zápis do 3. třídy MŠ proběhne ve středu 5. 2. 2020 od 7.00 do 16.30 h v prostorách naší MŠ. Zapsat je možné dítě které dovrší věk 2. let.

K zápisu do MŠ se mohou dostavit i rodiče s jiným bydlištěm než ve stanoveném školském (spádovém) obvodě. Přijímání dětí proběhne v souladu s platnými kritérii, která budou zveřejněna před zápisem.

K zápisu s sebou přineste
- rodný list dítěte
- průkaz totožnosti zákonného zástupce (popř. doklad o zmocnění zastupovat dítě v přijímacím řízení v případě osob, které osobně pečují o dítě v pěstounské péči)
- (povolení k pobytu v ČR u cizích státních příslušníků)
- (doklad o bydlišti dítěte - pokud se liší od bydliště zákonných zástupců)

U zápisu odevzdejte
- řádně vyplněnou žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání. Ke stažení zde: http://www.zsletnipole.cz/download/1579538140.pdf

- vyplněný evidenční list dítěte (potvrzený dětským lékařem - pediatrem a podepsaný zákonným zástupcem, vytištěný oboustranně). Ke stažení zde: http://www.zsletnipole.cz/download/1579538097.pdf

Tiskopisy žádosti a evidenčního listu si můžete vytisknout a vyplnit předem doma, případně je obdržíte u zápisu. Vyzvednete-li si evidenční list až u zápisu, potvrzený od dětského lékaře jej odevzdáte ve škole cca do týdne po zápisu (termín bude upřesněn).

Doklady nelze posílat poštou nebo nechávat např. v kanceláři. Za řádně podanou žádost lze považovat pouze žádost osobně předanou, odevzdanou ve stanoveném termínu. Při odevzdání žádosti obdržíte registrační číslo.
Používejte přednostně tiskopisy vydané školou (zejména žádost o přijetí).

.