GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

29.11.2019 15:00 Vyškovský Mikulášský běh – Memoriál Milana Dvořáka
Již 15. ročník Vyškovského Mikulášského běhu - Memoriálu Milana Dvořáka přivítal na startu téměř tři stovky běžců. Ti předváděli vesměs bojovné výkony, fandili jim zejména početné týmy jejich doprovodu. Atmosféře závodu určitě pomohla četa rozverných čertů, nadšené výkony závodníků byly odměňovány Mikulášskou nadílkou, kterou měli na starosti zejména Mikuláš a anděl.

Slibovaný vichr se naštěstí nekonal, což bylo pro průběh závodu podstatné. S mírnými poryvy větru si zejména zkušení závodníci takticky poradili a pro pořadatele to byl stav ještě únosný. Na startovním roštu jednotlivých kategorií se sešli jak zkušení atleti, tak i závodníci, pro které je běh pouhým prostředkem pro údržbu své kondice. Silná konkurence, zejména výpravy silných atletických bašt, dokonale prověřily síly domácích atletů. Celkově velice úspěšní byli běžci z Blanska, Moravské Slavie Brno a také tradičně, slavkovští běžci se neztratili.