19.11.2019 14:50 Okresní kolo ve florbalu dívek 3. - 5. ročník
V pátek 15.11.2019 proběhlo ve Vyškově okresní kolo ve florbalu dívek 3.-5. ročníků základních škol. Celkem se soutěže zúčastnilo pět týmů našeho okresu. Naše děvčata postoupila do krajského kola jako celkové vítězky turnaje bez jediné prohry a se skórem 20:1.

Naše hráčky zahájily výhrou nad ZŠ Drnovice 6:0, poté holky porazily ZŠ Purkyňova 7:1, následovalo vítězství nad ZŠ Na Vyhlídce 5:0 a v posledním zápase naše kočky přehrály Pustiměř 2:0. Předvedly všem ostatním, že jsou velké  bojovnice a že jejich postup do kraje nebyl náhodný. Zde je třeba vyzvednout žákyni 4.A Natálku Leu Čuprovou, která nastřílela soupeřkám všech dvacet branek! Neuvěřitelné! Velkou oporou týmu byla i brankářka Terezka Krejčí, která vychytala, co se dalo. Skvěle však hrála všechna děvčata a zaslouží velkou pochvalu. Holky blahopřejeme a hodně úspěchů v krajském kole!
Reprezentovaly nás žákyně: Barbora Butulová, Sára Červíková, Natálie Lea Čuprová, Tereza Krejčí, Sofie Menoušková, Vanesa Vašinová /všechny 4.A/, Justýna Trefilíková /5.A/, Daniela Houserová /5.B/, Natálie Adamcová, Adéla Krajčíková /3.A/.