16.05.2019 13:22 Pohár rozhlasu 2019
V minulém týdnu se konala okresní kola Poháru rozhlasu na stadionu ve Vyškově. Největšího úspěchu dosáhla mladší děvčata, které obsadila z deseti družstev stříbrnou medaili a na vítězky chybělo jen 90 bodů - což je například pět metrů v hodu kriketovým míčkem, které bychom dosáhli, pokud by nechyběli některé z opor družstva.

Největšího zlepšení v osobních rekordech dosáhla L. Křetínská (tř. 7. A), která skončila celkově třetí v běhu na 60 m (8, 9 s.) a  ve skoku dalekém 388 cm. M. Zdražilová (tř. 7. A) vyhrála výkonem 145 cm výšku a byla pátá ve skoku dalekém. V kriketovém míčku byla z našich děvčat nejlepší B. Žaludová (tř. 8. A) výkonem 39,6 m. Famózní výkon podali žákyně tř. 6. A,  když v běhu na 600 metrů K. Diasová skončila čtvrtá a B. Ryšánková šestá ze třicet závodnic. Dále nás velmi dobře reprezentovali S. Gregušová (8. A) v bězích a štafetě, B. Ševčíková (tř. 6. A) výška a štafeta, K. Bébarová ( tř. 7. A) 60 m, skok vysoký a štafeta, V. Orálková (tř. 8. A) a K. Přibylová (tř. 7. A) v hodu kriketovým míčkem. Moc gratulujeme a tohoto umístění si vážíme.

Mladší žáci skončili na devátem místě, protože několik opor družstva bylo zraněno. Největšího úspěchu dosáhl V. Pechmann (tř. 7. A), který třetím  místem ve výšce potvrdil svou formu. Skvěle zaběhli 60m bratři V + O Ambrosovi (tř. 6. A). Pochvalu si určitě zaslouží: D. Růžička, L. Sűsser, D. Šmíd, P. Šášek (všichni ze tř. 7. A), Radim Kolařík (tř. 6. A) a Tomáš Bednařík (tř. 7. A).

Starší chlapci skončili na skvělém pátém místě – kde nejlepšího výkonu dosáhl Jindřich Osolsobě (tř. 9. A), který vyhrál běh na 1500 m. Skvělými výkony se blýskl D. Gryc (tř. 8. A) v běhu na 60 m, ve štafetě a v dálce. V. Hanulík v osobním maximu ve vrhu koulí. Dále k vynikajícímu výkonu přispěli: F. Fojtík, P. Čala, J. Látal (všichni ze tř.  9. A), P. Bednář (tř. 8. A), L. Němec (tř. 8. A), D. Smerečynskyj (tř. 7. A) a Petr Tomáš Jelínek (tř. 9. A).
                                                 Gratulujeme!!!