03.02.2010 13:32 Zápis do 1. ročníku
Dne 2. února 2010 se uskutečnil na naší škole tradiční pohádkový zápis dětí do 1. tříd. Děti se na svém putování školou setkaly s celou řadou pohádkových bytostí, které jim pomáhaly zvládnout úkoly, aby získaly co nejvíce razítek na svůj zlatý klíč.

Děti, které se dostavily k zápisu byly velmi šikovné. Jako odměnu si domů si odnesly mnoho dárečků, které pro ně připravili jejich budoucí spolužáci a také další předměty včetně plyšové hračky.
Poděkování patří žákům z 8. a 9. ročníku za vzorné provedení budoucích prváčků pohádkovou cestou a také všem zúčastněným pedagogům za přípravu a realizaci zápisu.
Ve školním roce 2010/2011 budeme otvírat dvě 1. třídy – 1.A bude opět vybavena čističi a zvlhčovači vzduchu. Obě první třídy pak budou vybaveny novými lavicemi a židlemi pro žáky. Již samozřejmostí jsou keramické tabule pro popis fixy.

Náhradní termín zápisu
Rodiče, kteří se se svými dětmi nemohli (např. z důvodu nemoci) dostavit k zápisu ve výše uvedený den, mohou využít náhradní termín. Tento termín s Vámi dohodneme individuálně tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval.
Kontakt: telefonicky (517 325 622, 517 325 621), e-mailem (skola@zsletnipole.cz)
Na budoucí prvňáčky se těší budoucí třídní učitelky (p.uč. Mgr. Věra Cetkovská a p.uč. Mgr. Daniela Pospíšilová) i další zaměstnanci školy.

.