23.04.2019 12:04
Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a města Vyškov ve vrhu koulí a skoku dalekém 2019
Dne 16. 4. 2019 se uskutečnila Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve vrhu koulí a skoku dalekém. Akce probíhala na domácí půdě školy ve sportovním areálu. Slunečné počasí atletice přálo a dobrými výkony se to na stadionu jen hemžilo. Závody měly pohodovou atmosféru.
Výsledky Velké ceny ve vrhu koulí:
V kategorii mladších žákyň – vrh koulí (2 kg)
1. místo - Karolína Přibylová (výkonem 8, 14 m) – AHA Vyškov
2. místo – Anna Balúchová (výkonem 7, 97 m) – AHA Vyškov
3. místo – Lucie Křetínská (výkonem 7, 49 m) – AHA Vyškov
V kategorii mladších žáků – vrh koulí (3 Kg)
1. místo – Sebastian Felix Drlík (výkonem 9, 00 m) – AHA Vyškov
2. místo – Vojtěch Pechmann (výkonem 7, 54 m) – AHA Vyškov
3. místo – Lukáš Süsser (výkonem 6, 82 m) – AHA Vyškov
V kategorii starších žáků – vrh koulí (4 Kg)
1. místo – Václav Hanulík (výkonem 9, 76 m) – Atletika Orel Vyškov
2.místo – Jindřich Osolsobě (výkonem 9, 46 m) – AHA Vyškov
3. místo – Daniel Gryc (výkonem 8, 04 m) – AHA Vyškov
V kategorii starších žákyň – vrh koulí (3 Kg)
1. místo – Veronika Orálková (výkonem 8, 56 m) – AHA Vyškov
2.místo – Silvie Hanulíková (výkonem 8, 18 m) – Atletika Orel Vyškov
3. místo – Natálie Konupková (výkonem 7, 42 m) – AHA Vyškov
V kategorii dorostenců – vrh koulí (5kg)
1. místo – Jakub Derka (výkonem 8, 54 m) – AHA Vyškov
2.místo – Lukáš Šťastný (výkonem 8, 14 m) – AHA Vyškov
3. místo – Jan Látal (výkonem 7, 56 m) – AHA Vyškov
V kategorii dorostenkyň – vrh koulí (3kg)
1. místo – Anna Halasová (výkonem 6, 72 m) – AHA Vyškov
2. místo – Lucie Skalníková (výkonem 6, 04 m) – AHA Vyškov
Výsledky Velká ceny ve skoku dalekém:
V kategorii mladších žáků – skok daleký
1. místo – Vojtěch Pechmann (výkonem 403 cm) – AHA Vyškov
2. místo – Radim Kolařík (výkonem 379 cm) – AHA Vyškov
3. místo – Sebastian Felix Drlík (výkonem 372 cm) – AHA Vyškov
V kategorii mladších žákyň – skok daleký
1. místo - Anna Balúchová (výkonem 402 cm) – AHA Vyškov
2. místo – Michaela Zdražilová (výkonem 394 cm) – AHA Vyškov
3. místo – Lucie Křetínská (výkonem 358 cm) – AHA Vyškov
V kategorii starších žáků – skok daleký
1. místo - Jan Donneberger (výkonem 508 cm) – Atletika Orel Vyškov
2. místo – Jindřich Osolsobě (výkonem 430 cm) – AHA Vyškov
3. místo – Ondřej Ludrovan (výkonem 416 cm) – AHA Vyškov
V kategorii starších žákyň – skok daleký
1. místo – Eliška Široká (výkonem 443 cm) – Atletický klub Blansko Dvorská
2. místo – Karolína Vlčková (výkonem 367 cm) – AHA Vyškov
3. místo – Eliška Olejníčková (výkonem 342 cm) – AHA Vyškov
V kategorii dorostenců – skok daleký
1. místo – Jakub Derka (výkonem 524 cm) – AHA Vyškov
2. místo – Pavel Lenomar (výkonem 470 cm) – AHA Vyškov
3. místo – Filip Fojtík (výkonem 432 cm) – AHA Vyškov
V kategorii dorostenkyň – skok daleký
1. místo – Anna Halasová (výkonem 418 cm) – Atletika Orel Vyškov
2. místo – Lucie Skalníková (výkonem 271 cm) - AHA Vyškov
Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz
Všem závodníkům blahopřejeme!!!