29.03.2019 12:12 Okresní kolo soutěže v silové všestrannosti
Ve středu 27.3. 2019 proběhlo ve Vyškově okresní kolo soutěže v silové všestrannosti žáků 3.- 4. ročníků. V kategorii dívek i chlapců se závodu zúčastnilo dvanáct družstev. Soutěžilo se ve čtyřčlenných družstvech dívek a chlapců a to v běhu na překážkové dráze, ve šplhu na tyči a v hodu kriketovým míčkem na cíl.

Hoši zabojovali a tak jako minulý rok i letos získali velmi pěkné 2. místo a tím i stříbrné medaile a diplom. Děvčatům se také dařilo a nakonec obsadily třetí místo, bronzové medaile a diplom.

Reprezentovali nás:  K. Šmerdová, E. Křetínská/obě 4. A/, M. Pavlíková/4. B/, N. L. Čuprová/3. A/, D. A. Kingma, M. S. Kingma/oba.4. A/, J. Nezdařil a T. Suchý/oba 3. A/.
Blahopřejeme našim žákům k velmi dobrému umístění v silné konkurenci a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.