26.03.2019 14:08 Okresní kolo v basketbalu AND 1 cup 2019
V minulých týdnech se rovněž konala okresní kola v košíkové (6. – 8. třída) tzv. AND 1 cup. Dne 27. 2. 2019 se na ZŠ Tyršova odehrálo - Okresní kolo v basketbalu mladších Družstvo mladších žáků vstoupilo do turnaje se ZŠ Morávkova. Zápas byl velice vyrovnaný a naše družstvo uhrálo šťastnou výhru.

V následujícím zápase nám pomaličku začala docházet energie. Prohra se ZŠ, Tyršova nás hodně rozhodila. Čekal nás ještě zápas se ZŠ Rousínov. Byl to velice vyrovnaný zápas, kde nám chybělo více štěstí. Prohráli jsme a v okresním kole jsme obsadili překrásné třetí místo. Složení družstva: Václav Hanulík ze tř. 8. A (kapitán družstva), Šimon Brtník tř. 8. B, Patrik Šášek, ze tř. 7. A, Vojtěch Pechmann ze tř. 7. A (nejlepší hráč), David Šmíd ze tř. 7. A, Lukáš Süsser ze tř. 7. A, Michal Ruberto ze tř. 6. A, Vojtěch a Ondřej Ambrosovi ze tř. 6. A. V mladších děvčatech se přihlásila jen dvě družstva a zápas se odehrál na naší škole dne 19.3.2019. Vyzdvihnout bych chtěl především nasazení, zápal pro hru a sportovní chování našich žákyň. Nejlepší výkon podala kapitánka S. Gregušová (8.A) a Erdenebyar Khusenlongo (8.B) Družstvo ZŠ Nádražní, které mělo dvě kompletní závodní pětky hráček bylo o nad naše síly. Děvčata po výborném výkonu skončila druhá. Dále nás reprezentovala B. Žaludová, S. Hanulíková (obě 8.A), L. Křetínská, M. Zdražilová, K. Bébarová a K. Přibylová (všechny 7.A) Gratulujeme!!!