08.02.2019 10:06 Krajské kolo florbalu dívek 3.- 5. ročníků

Ve čtvrtek 7. 2. 2019 naše děvčata absolvovala krajské kolo ve florbalu mladších dívek v kategorii 3.- 5. ročníků základních škol. Hrálo se ve sportovní hale v Brně – Bohunicích. Na turnaj se probojovalo celkem osm týmů z našeho kraje, které soupeřily ve dvou čtyřčlenných skupinách. Holky hrály dobře, ale v prvním zápase byl soupeř nad naše síly – byla to děvčata z Dolních Dunajovic, která poté celý turnaj vyhrála. V druhém zápase podala děvčata statečný výkon a zvítězila nad soupeřkami těsně 1:0. Třetí zápas, ve kterém se rozhodovalo o postup do semifinále, se nám nedařilo střelecky a holky opět prohrály. Nakonec se děvčata musela spokojit s celkovým 5.- 6. místem v konečném pořadí celého turnaje. Zprvu byly holky smutné, že se jim nevedlo podle jejich představ, ale naše mužstvo odcestovalo na turnaj bez svých dvou nejlepších hráček a opor týmu z okresního kola Z. Orálkové a N. L. Čuprové.

Za svoji bojovnost si naše malé reprezentantky zaslouží pochvalu a uznání. Dovezli jsme si krásný pohár a diplom. No a ty medaile –  ty už snad příště dovezeme!

Reprezentovaly nás: Karin Tutková, Daniela Řiháková, Nikol Čtvrtníčková, Anna Marie Frgálová/všechny 5. B/, Justýnka Trefilíková/4. A/ a žákyně 3. A Tereza Krejčí, Sára Červíková a Sofie Menoušková.