29.01.2019 14:17 Okresní kolo v přehazované smíšených družstev 2019
V pátek 25. 1. 2019 se uskutečnilo na naší škole okresní kolo v přehazované smíšených družstev. Výběr hráčů byl velice těžký, neboť bylo z čeho vybírat, ale do základní sestavy se probojovalo pouze šest.

Hrálo se ve smíšených družstvech v počtu čtyři chlapci a dvě děvčata a na dva vítězné sety. Vylosovali jsme si skupinu B a našimi soupeři byla ZŠ Nádražní 5, ZŠ Na Vyhlídce a ZŠ Ivanovice na Hané.

Vstup do turnaje se nám nepovedl, protože jsme v třísetové bitvě podlehli ZŠ Nádražní 5. Pak jsme v náročném a velice vyrovnaném zápase porazili velice těsně ZŠ Na Vyhlídce. Poslední zápas ve skupině jsme jasně vyhráli nad ZŠ Ivanovicemi na Hané. Čekal nás zápas pravdy se ZŠ Morávkova. Velice vyrovnané a napjaté utkání s dobrým koncem pro naše družstvo. Vybojovali jsme finále.

Čekal nás poslední zápas o první, nebo druhé místo v okrese se ZŠ Vyškov, Tyršova. Bojovali jsme velice statečně a předvedli to nejlepší co v nás bylo. V třísetové bitvě, která bohužel pro nás nebyla vítězná. Těsně jsem prohráli a získali druhé místo v okrese.

Veliká pochvala všem hráčům, protože to byla jedna velká jízda celým turnajem. Sestava družstva: Zdeněk Smola (tř. 5. A), Jonáš Hruška (tř. 5. A), Jan Stanislav (tř. 5. A), Ondřej Zeman (tř. 5. A),  Sebastian Felix Drlík (tř. 5. B), Thomas Korolkov (tř. 5. B), Karin Tutková (tř. 5. B), Daniela Řiháková (tř. 5. B) a Denisa Hanáková (tř. 4. B).

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy !!!