16.01.2019 13:17 Velka cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a města Vyškov ve skoku vysokém 2019
VELKÁ CENA se uskutečnila dne 15.1.2019. Soutěžilo se v šesti kategoriích podle ročníku narození. Celková atmosféra závodu byla skvělá a pohodová. Všichni závodníci se navzájem povzbuzovali a hecovali k co nejlepším výkonům.

Závody nám zahájily kategorie mladších žákyň a mladších žáků. U mladších žákyň byla vítězkou Michaela Zdražilová (tř. 7. A) výkonem 143 cm, druhé místo obsadila Lucie Křetínská (tř. 7. A) výkonem 130 cm a na bronzový stupínek doskočila Linda Menšíková výkonem 130 cm (měla horší pokusy než Lucie Křetínská) ze ZŠ Tyršova.

V kategorii mladších žáků zvítězil Vojtěch Pechmann (tř. 7. A) výkonem 146 cm. Druhé místo získal Filip Jašíček výkonem 130 cm ze ZŠ Tyršova a třetí místo obsadil (veliké překvapení) Radim Kolařík (tř. 6. A) výkonem 130 cm.

Následovala kategorie starších žákyň a žáků. Zvítězila Pavla Čamlíková ze ZŠ Purkyňova Slavkov výkonem 145 cm, druhé místo vybojovala Kateřina Bébarová  (tř. 7. A) výkonem 125 cm a bronzové místo získala Barbora Žaludová (tř. 8. A) výkonem 120 cm.

V kategorii starších žáku zvítězil Adam Kuchtíček výkonem 163 cm ze ZŠ Morávkova, druhé místo obsadil Jan Donneberger výkonem 160 cm a třetí místo získal Lukáš Němec výkonem 148 cm.

Poslední kategorií, která nám uzavírala závody byla kategorie dorostenek a dorostenců. Mrzí nás, že se nikdo z naší školy v kategorii dorostenek neobjevil na stupních vítězů. Zde zvítězila Anna Halasová výkonem 145 cm ze ZŠ Nádražní 5, druhé místo obsadila Kateřina Čamlíková výkonem 140 cm a třetí místo získala Sabina Fiantová výkonem 130 cm. V kategorii dorostenců zvítězil Jakub Derka výkonem 152 cm ze ZŠ Nádražní 5, druhé místo bylo dělené s třetím, protože závodníci měli stejný zápis skoků. Tyto dvě dělené místa obsadil Pavel Lenomar a Filip Fojtík (tř. 9. A) stejným výkonem 140 cm.

Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz

Všem zúčastněným gratulujeme!!!