GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

29.11.2018 11:32 Mikulášský běh 2018
Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka má za sebou své 14. dějství, když byl též vyvrcholením běžeckého seriálu Dlouhá míle 2018 dětí a mládeže. Především v kategoriích dětí a mládeže bylo opravdu na co se dívat, urputné souboje na trati a nadšené výkony dětí byly tou největší odměnou pořadatelskému teamu a určitě i trenérům a rodičům dětí. Věcné ceny, i tentokrát s mikulášskou tématikou, Mikulášská nadílka, byly zaslouženou odměnou.

Mikuláš, čert a anděl společně s I. místostarostkou města Vyškova Mgr. Karin Šulcovou oceňovali nejlepší atlety a atletky - vždy po doběhu příslušné kategorie dívek a chlapců.