31.10.2018 15:21 Okresní kolo družstev ve stolním tenise 2018
Dne 25.10.2018 se uskutečnilo okresní kolo družstev ve stolním tenise na ZŠ Tyršova. Do soutěže jsme nasadili jak chlapce, tak děvčata. Soutěž se hrála v nalosovaných skupinách. Děvčata skupinu vyhrála bez jediné prohry a postoupila do finále, kde porazila tým Gymnázia Bučovice a zaslouženě již podruhé vyhrála okresní kolo. Obhajoba vítězství je vždy těžší, proto je tento úspěch o to cennější. Vítězstvím si zajistila postup do krajského kola, které se koná 7.11.2017 v Hodoníně. Naší nejlepší hráčkou byla Lucie Křetínská(7.A), která vyhrála všechny své zápasy a byla hlavním strůjcem našeho vítězství. K vítězství týmu přispěli velmi dobrým výkonem Barbora Žaludová (8.A) a Radka Vláčilová (9.A).

Chlapci ve své pětičlenné skupině skončili bohužel těsně druzí a tím si zajistili postup jen do zápasu o 3 místo. Tady se nám od začátku lepila smůla na paty. Vše mohla zvrátit čtyřhra. Smolně jsme ji prohráli a reálná šance porazit družstvo ZŠ 711 Bučovice byla již velmi malá. I přes velmi dobrý výkon se to nepodařilo a skončili jsme na čtvrtém místě. V soutěži nás velice dobře reprezentovali náš nejlepší hráč Adam Konšel (9.A), Ondřej Muzikant (9.A) Daniel Gryc (8.A) a Patrik Šášek 7.A Za vzornou reprezentaci školy, příkladné sportovní chování a dosažený výsledek všem jmenovaným děkujeme a děvčatům držíme palce v krajské soutěži.