03.10.2018 11:12 Okrskové kolo v minifotbalu pro 8.-9. ročník ZŠ
V úterý 2.10.2018 proběhlo na stadionu ve Vyškově okrskové kolo v minifotbalu žáků 8.-9. ročníků základních škol. Naše družstvo bojovalo o postup do okresního kola ve skupině B s týmy ZŠ Morávkova, ZŠ Drnovice a ZŠ Pustiměř.

Na úvod jsme remizovali s Morávkovou, poté jsme i dost nešťastně /po přísně nařízené penaltě/prohráli s Drnovicemi a nakonec jsme porazili Pustiměř. Obsadili jsme tak spolu s Morávkovou 2.-3. místo ve skupině a unikl nám postup do okresního kola.

Naši hráči bojovali velmi dobře, spolupracovali ve hře, vytvářeli si dobré brankové situace/některé jsme bohužel neproměnili/a zaslouží si velkou pochvalu.

Reprezentovali nás: J. Osolsobě/brankář/, O. Muzikant, F. Fojtík, D. Novotný, J. Látal, A. Konšel – všichni 9.A, D. Gryc, V. Hanulík – třída 8.A a D. Šmíd ze 7. A.
Chlapcům patří také poděkování za vzorné vystupování a chování.