GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

27.06.2018 07:57 Atletický trojboj 2018
Dne 25. 6. 2018 se uskutečnil Atletický trojboj - okresní kolo pro první stupeň (ročník třetí až pátý). Disciplíny, ve kterých mladí atleti závodili - běh na 60m, skok daleký a hod kriketovým míčkem. Sluníčko pod mrakem a dráha kluzká.

Těžké podmínky napověděly, že to bude jedna velká dřina. Za naší školu závodila dvě družstva jedno chlapecké a druhé dívčí. Každé družstvo mělo vždy čtyři závodníky. Na domácí půdě jsme chtěli ukázat soupeřům, že jsme na ně připraveni. Družstvo dívek získalo v okresním kole druhé místo a chlapecké družstvo dokonce zvítězilo. Někteří se blýskli skvělými individuálními výkony. Karolína Diasová zvítězila ve skoku dalekém a obsadila druhé místo v hodu kriketovým míčkem. Alžběta Suchomelová získala první místo v hodu kriketovým míčkem. Daniela Řiháková se umístila na třetím místě ve skoku dalekém. Další členkou družstva byla Barbora Ryšánková. Z chlapců byl nejrychlejší Sebastian Drlík, který vyhrál běh na 60 m a hod kriketovým míčkem. Další závodníci z družstva Jonáš Huška, Thomas Korolkov, Ondřej Zemann, náhradníci Max Spisar a Daniel Ryšánek.