07.06.2018 12:40 Sportovní den II. stupně
Dne 30. 5. 2018 se uskutečnil Sportovní den II. stupně. Soutěžilo se o nejsportovnější třídu (kolektiv) na druhém stupni na naší základní a mateřské škole. Mezi třídami jde o velice prestižní sportovní akci, kde žáci po celé dopoledne plní různé sportovní disciplíny.

Mezi nejoblíbenější patří: skákání v pytli, házení raketkou na cíl, štafeta 10 x 200m, hod na koš a jiné. Sportovní den je rozdělen na dvě kategorie (šesté a sedmé třídy a osmé a deváté třídy). Abychom nejen prověřili žáky v plnění netradičních disciplín, tak zařazujeme do Sportovního dne II. stupně  i míčovou hru. Jedná se o turnaj ve vybíjené. Na vítěze čeká sladké potěšení v podobě výborného dortu a diplomu, který si každá třída pověsí ve třídě na nástěnku. Cílem je nejen si zasportovat, ale hlavně se pobavit a spolupracovat s ostatními spolužáky při plnění různorodých sportovních disciplín. Vše se podařilo na výbornou a tímto všechny žáky, kteří se zúčastnili a sportovali chválíme.

Výsledky:
V kategorii 6. a 7. tříd:

1. místo 7. A
2. místo 7. B
3. místo 6. A

V kategorii 8. a 9. tříd:
1. místo 9. A
2. místo 8. A