23.05.2018 09:00 Štafetový pohár 2018
Dne 14. 5. 2018 jsme se zúčastnili krajského kola ve Štafetovém poháru v Břeclavi. Na Štafetový pohár jsme vyrazili ve velmi dobré pohodě a náladě, protože okresní kolo jsme jasně vyhráli. Soutěžilo se ve štafetovém běhu 8 x 100m (1.– 3. ročník) a 8 x 100m (4.– 5. ročník) a kombinací těchto dvou štafet vznikly dvě štafety na 8 x 200m.

Ve štafetě 8 x 200m se započítává rychlejší čas. Nakonec se tyto tři časy sečtou a vyjde konečné pořadí. Po doběhnutí a přepočítání všech časů to naši štafetu vyneslo na deváté místo v kraji. Škoda jen, že nás ráno při cestě na závody zdržela výluka vlaku a dopravní špička v Brně. Organizátor nám sice povolil start našich štafet v náhradním čase, ale bohužel se neběželo se soupeři, ale jen naše štafety proti sobě. Neměli jsme srovnání se soupeři.

Složení štafet: Nicolas Zdeněk Zeman, Jonáš Hruška (tř. 4. A), Alžběta Suchomelová, Radim Kolařík, Barbora Ryšánková (ze tř. 5. A), Daniela Řiháková, Karin Tutková, Sebastian Felix Drlík, Thomas Korolkov a Zuzana Orálková (všichni ze tř. 4. B). Dále pak Eliška Křetínská, Lucie Kozílková, Justina Trefiliková, Eva Václavíková, Karel Pechmann, Daniel Alex Kingma, Marc Alex Kingma, Daniel Zdražil, Valérie Rumlerová a Matyáš Kopřiva (všichni ze tř. 3. A).
Blahopřejeme !!!