14.05.2018 11:16 Pohár rozhlasu starších žáků a žákyň
Ve čtvrtek 10.5. 2018 na stadionu ve Vyškově se konal Pohár rozhlasu. Za krásného počasí naši žáci předvedli své maximální výkony. Chlapci nakonec skončili ze 14 družstev šestí. K tomuto pěknému umístění nejvíce přispěli Štěpán Šmíd (9.A), který byl 3 v dálce a 5 na 1500m. Jindřich Osolsobě 3 na 1500 m, a ve sprintu byl nejlepší Daniel Gryc ze 7.A Ještě lépe dopadla děvčata, která dosáhla za předvedené výkony zaslouženě na bronzové medaile.

Nejlepší z děvčat byla A. Kalincová z 9.A, která vyhrála výšku, 2 byla ve skoku dalekém a 3 ve štafetě. Nina Rozehnalová 3 ve výšce a 3 ve štafetě. Gratulujeme k medailím