14.05.2018 11:10 Krajské kolo ve volejbale starších žákyň
Dne 26.4.2018 se v Brně konalo krajské kolo turnaje ve volejbalu starších žákyň, do kterého jsme po předchozím suverénním vítězství v okresním kole poprvé postoupili.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách a bohužel jsme si nalosovali tu těžší (pozdější vítězové a 2.místo). Děvčata byla výborně takticky a technicky připravena a v prvním zápase to vypadalo, že zaskočíme i favority z Brna, protože jsme první set vyhráli. Bohužel v dalších dvou setech se nám příliš nevedlo a zápas jsme ztratili 2:1. Další tým ze Znojma byl nad naše síly a prohráli jsme 2:0. Poslední zápas ve skupině proti Zbraslavi jsme jistě vyhráli 2:0 a šlo se za zápas o páté místo. Ten jsme také s přehledem vyhráli 2:0 a skončili celkově pátí. Děvčata si zaslouží obrovskou pochvalu nejen za předvedenou hru, ale i sportovní a slušné chování k soupeřkám a dodržování taktických pokynů. Škoda jen, že nevyšel lépe los, protože herně jsme na třetí místo měli. Kladem turnaje bylo i zapojení mladších hráček z 6.A, což je příslibem do dalších let. V základní sestavě nás reprezentovali Nina Rozehnalová (jako kapitánka a nejlepší smečařka), Veronika Sabová (která nejen podáním, ale i předvedenou hrou šla nejvíce nahoru) a Iva Janásová (všechny z 9.A). Ze 7. A nás výborně reprezentovali Tereza Mikulíková, Barbora Žaludová (výborná smeč a přehled v poli) a Eliška Olejníčková jako nejlepší nahrávačka. Jako střídající hráli Silvie Hanulíková (7.A), Michaela Zdražilová a Lucie Křetínská ( 6.A). Gratulujeme !!!