25.04.2018 13:36 OK ve vybíjené dívek a chlapců 4.-5. ročníků
Ve dnech 24. a 25. dubna 2018 proběhlo na naší ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole okresní kolo ve vybíjené dívek a chlapců 4. – 5. ročníků.

V soutěži děvčat se našim malým sportovkyním příliš nevedlo/střídaly výborné okamžiky s méně povedenými/ a obsadily těsně čtvrté místo, když v boji o třetí místo podlehly v prodloužení „náhlé smrti“ soupeřkám z Tyršovky 4:5.
Chlapci si nevybojovali první postupové místo ve své základní tříčlenné skupině/skončili druzí/ a čekal je boj  o 4. – 6. místo, kde vždy těsně prohráli se svými dvěma soupeři a tak ztratili naději na alespoň „bramborovou“ medaili. Celkově obsadili šesté místo z devíti týmů..
Reprezentovali nás: A. Suchomelová, Ševčíková A.,Diasová K., Gotwaldová S., Pupíková A., Ryšánková B./5.A/,Orálková Z., Řiháková D.,Tutková K., Čtvrtníčková N./4.B/,Drlík S., Olejník M., Kolařík V., Novák L., Ryšánek D./5.A/, Hruška J., ,Zeman O., Zeman N., Stanislav J./4.A/, Spisar M., Korolkov T., Ruberto D./4.B/.
Oběma týmům dívek i chlapců děkujeme za  vzornou  reprezentaci  naší školy a blahopřejeme k jejich celkovému umístění.