24.04.2018 11:17 Zápis do MŠ
Místo, termín a doba pro podání žádosti k předškolnímu vzdělávání (zápis do MŠ) pro školní rok 2018/2019 byl stanoven na středu 2.5.2018 od 7.00 do 16.30 h v přízemí naší ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, Sídliště Osvobození 682/56, Vyškov. Podrobnější informace naleznete v rubrice Mateřská škola. Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání a Evidenční list naleznete v dokumentech, případně odkaz ke stažení opět v rubrice Mateřská škola.

Další informace naleznete zde: http://www.zsletnipole.cz/index.php?it_page=42&hl=1

.